HAKKIMDA

Metin Bilgin. İstanbul'da yaşayan web ve grafik tasarımcı

  • Parallax Green
  • Parallax Pink
  • Parallax Black

Web ve Grafik Tasarımcı Metin Bilgin

İstanbulda yaşayan bir web tasarımcıyım. 2017 yılının Eylül ayına kadar Amerika merkezli Glacial Multimedia ajansında Web Tasarım ve Geliştirme departmanının yöneticisi olarak çalıştım. 2003 yılından beri, web sektöründeki çeşitli firmalara hem tasarımcı hem de önyüz geliştirici olarak destek verdim. Halihazırda tam zamanlı iş tekliflerine açığım.

Tasarım Bir Tutkudur

14 yıllık çalışma hayatım boyunca sektörümün hem tasarım hem de geliştirme taraflarında bulundum. Tasarıma olan sevgim ve bu sevginin getirdiği çalışma azmi ile son yıllarımda işin tasarım ve geliştiricilik boyutunun yanına hem proje yönetimi hem de eleman yönetimini de tecrübe edip, bu konuda da kendimi geliştirdim ve geliştirmeye devam ediyorum.

Bir işi yaparken, elinden geldiğinin en iyisini yap

Bu sözü hayatımın her evresinde kendime felsefe olarak edindim. Bu felsefeye aynı zamanda tasarım tutkusunu da ekledim. Bundan dolayı tasarım olayına sadece ticari bir araç olarak bakmıyorum. Her yaptığım yeni tasarımda kendimi de mutlu ediyorum. Bu da ortaya şunu çıkartıyor ki sizin için tasarlayacağım web sitesinin güzel ve kaliteli olmasını sizden çok daha fazla istiyor olacağım. Eğer size yardımcı olacaksam, hangi kalitede web siteleri tasarladığımı, tasarım portfoyümü inceleyerek görebilir, benim ile projeniz hakkında konuşmak için iletişime geçebilir veya pdf formatındaki özgeçmişimi indirebilirsiniz.